top of page

Willi i Otto do FIS bodova sezone

15.3.2024.

Novi dan, nove utrke u Weinebeneu i novi dobri rezultati za hrvatske skijaše. William Petanjko i Otto Orešić doskijali su do FIS bodova sezone pri čemu je Willi ostvario i postolje

Weinebene (AUT)

Natjecanja u austrijskom Weinebeneu i trećeg dana donijeli su dobre rezultate za hrvatske skijaše.

U muškoj utrci William Petanjko stigao je do novog postolja osvojivši treće mjesto i FIS bodove sezone 25.42.

Otto Orešić završio je na peto mjesto uz FIS bodove karijere 29.39.

Ziggy Vrdoljak završio je na 25. mjestu, Grga Kecerin na 36. mjestu, Karlo Filipec na 41. mjestu, a Alessandro Gellera na 51. mjestu.

Utrku nisu završili Hrvoje Ljutić i Jura Vrhovski.

Do pobjede je stigao Britanac Zak Carrick Smith dok je drugi bio Nijemac Dominik Zerhoch.

U ženskoj utrci na 15. mjestu je završila Dora Ljutić, a na 31. mjestu Leonarda Horvat.

Do pobjede je stigla Austrijanka Elisabeth Kucera ispred Makedonke Jane Atanasovske i Poljakinje Aniele Sawicke.